PSYCHEDELIC BREATH®

PSYCHEDELIC BREATH® to prowadzona 90-minutowa sesja oddechowa, do muzyki elektronicznej, łącząca starożytną sztukę Pranajamy ze współczesnymi odkryciami z dziedziny neurobiologii. 

Technika ta pozwala się zakotwiczyć w tu i teraz, co zdecydowanie podnosi jakość celebracji. PSYCHEDELIC BREATH® pozwoli Wam na wejście na głębszy poziom medytacji oraz odkrycie nadzwyczajnego stanu umysłu, podczas którego dzięki specjalnej technice oddechowej przejdziecie z fal beta w mózgu na znacznie wolniejsze. Dzięki temu będziecie mogli odpuścić psychiczne i emocjonalne blokady oraz wyzwolić się energetycznie, co podnosi jakość celebracji festiwalowej. Całość praktyki poprowadzi Malwina Kośka (@malwina.koska), zaś sesja wsparta będzie specjalnym setem muzyki elektronicznej, o którą zadba DJ Kuba Matuszewski (@szczups).

PSYCHEDELIC BREATH® jest intensywną praktyką oddechową, której wykonywania nie zalecamy w poniższych przypadkach: ciąża, epilepsja, wysokie ciśnienie krwi, choroby sercowo-naczyniowe, wysokie ciśnienie w oku, lęki lub ataki paniki, psychozy, przebyty udar bądź niedawna operacja.

Polecamy także nie spożywać ciężkostrawnych posiłków do półtorej godziny przed sesją.


MEDIA / PARTNERZY