zgłoś się

Jesteś zainteresowany wolontariatem podczas FEST Festival? Wypełnij zgłoszenie poniżej!

Chcesz wystawić się ze swoim foodtruckiem lub stoiskiem? Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Jeżeli chcesz zagrać na festivalu wyślij do nas zgłoszenie, które znajdziesz poniżej.

Jeżeli chcesz zostać Sponsorem lub Partnerem FEST Festivalu, wypełnił zgłoszenie poniżej.

FEST Festival to przestrzeń otwarta dla wszystkich! Udostępniając naszym Partnerom możliwość prezentacji swojej oferty produktów i usług, możemy razem dostarczyć festiwalowiczom dodatkowe atrakcje i aktywności, w tym także dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które uwielbiają nasi uczestnicy.

Chcesz tworzyć zachwycające instalacje artystyczne będące nierozerwalną częścią festiwalu? Zgłoś się już teraz poniżej! Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z REGULAMIN naboru.

Fest Festival to nie tylko muzyka – bramy festivalu otwieramy również dla wszystkich kreatywnych osób, które chciałyby zaprezentować swoje talenty podczas wydarzenia. Nie ma tu żadnych ograniczeń – cyrkowcy, kuglarze, akrobaci, czy magicy, jeśli uważasz, że Twój performance zachwyci publiczność to koniecznie wypełnij poniższą ankietę i dołącz do nas tego lata w Chorzowie! Zgłoś się poniżej!

Jeżeli reprezentujesz organizację pozarządową lub non-profit i chcesz spotkać się z festiwalowiczami, zgłoś się poniżej.

Aplikacje przyjmowane są do 15 lipca 2022. Informacja zwrotna o akceptacji akredytacji zostanie wysłana do 1 sierpnia 2022r. Wypełnij formularz TUTAJ.

MEDIA / PARTNERZY